עמוד הבית אירועי שבוע הזכרון

אירועי יום הזיכרון ליהודי אתיופיה שנספו בדרכם לישראל

 

 

 

יום רביעי 13/05/2020

הכשרת מספרים נס ציונה מארחת את טעימות מבוגרי ההכשרה

 

יום חמישי 14/05/2020

שבט צופים פסגת זאב מארח את דני אדינו 

מרכז רפואי שמיר מארח את 

 

יום ראשון 17/05/2020

מתנ"ס כפר יונה מארח את ביינה בנימין גטהון

שלמ מארחת את עדיי סבנטה

שלמ מארחת את ציון שנקור

 

יום שני 18/05/2020

מתנ"ס נתניה מזרח מארח את אנגוואץ טדסה

אגף קשת ר"ג קשרי קהילה מארח את בני גושן

שלמ מחוז מרכז מארחת את דויד מהרט

זהות יהודית חיפה מארחת את מספר מהקהילה

מתנ"ס ליאו בק בנוכחות סגן ראשת העיר מארח את מספרת שלהם- אורית אפרים

מתנ"ס קרית ים מארח את פנטה- מספרת מהמתנ"ס

שלמ מארחת את תמיר טקלה אלעזר

 

יום שלישי 19/05/2020

 

תכנית שיחון של"מ מארחים את נפתלי אברהם בשעה 16:00 

תכנית של"מ מחוז צפון מארחים את  שמואל עזרא  בשעה 17:00 

דרך כפר יוזמות חינוך מארחים את רחל טשמה בשעה 17:00 

דרך כפר יוזמות חינוך מארחים את אסמרה אלמה בשעה 19:00 

קריית עקרון מארחת את אסתר נגוסה השעה 19:00

מתנ"ס נתניה מזרח מארחים את רבקה מנגיסטו בשעה 19:00 

מתנ"ס אור יהודה מארח את הרב מברהטו סלומון בשעה 20:00

מתנ"ס כפר יונה מארחים את קנובש טללה תגאייה בשעה 20:30 

עדינה סמסונוביץ מארחת את דוד מהרט בשעה 20:30 

שלמ צפון מארחת את

 

יום רביעי 20/05/2020 

מתנ"ס נתניה מזרח מארחים בפייסבוק לייב את אליאס מהרי בשעה 10:00

תכנית מעורבים בלב העניין מארחים את אהובה אברהם בשעה 17:00 

תנועת של"מ מארחת את תמיר טקלה אלעזר בשעה 17:00

מתנ"ס נווה יוסף מארחים את דסה נגוסה בשעה 18:00

תכנית עמיתים מחוז חיפה מארחת את בשעה 18:00 

דרך כפר יוזמות חינוך מארחים את אלבל סמואל בשעה 18:30 

בני עקיבא שרון שומרון מארחים את יהודה סנבטה בשעה 19:15

סמינר הקיבוצים מארח את ירוס שיגוט בשעה 19:30

מרכז תרבות יהוד מארחים את פקדו גדמה בשעה 20:00 

שכונת קטמון ירושלים מארחת את גדעון לבסאיי בשעה 20:00 

שכונת מיתרים ירושלים מארחת את אהובה אברהם בשעה 20:30 

מחלקת מורשת ישראל ראש העין מארחת את דני לימור בשעה 20:30

קרני שומרון מארחת את אלמה אסמרה

קהילת אם הבנים מארחת את אסתר בלומרט בנדלאיי

מטה נוער מועצת אפרת מארח את וורקנש

מתנס בית שאן והספריה מארחים את יעקב רחמים

בני עקיבא יהוד מארח את ליאור ברהנו

שיכון המזרח מארח את סלומון

בה"ד 1 אנשי סגל מארחים את שמואל עזרא

 

יום חמישי 21/05/2020 

קהילה מטיילת מארחת את איתן קבדה בשעה 12:00 

מרכז צעירים באר שבע מארחים את עדיי סנבטה בשעה 14:00  

תכנית של"מ ירושלים מארחת את אלמה אסמרה בשעה 17:00 

קהילת חינוך 2020 מארחת את אושרה פרידמן בשעה 20:30

מתנ"ס נתניה מזרח מארח את יעקב מקונן בשעה 19:00 

קהילת חינוך 2020 מארחת את אושרה פרידמן בשעה 20:30

מועצת קרני שומרון מארחת מספר מפגשים בשעה 20:30  ליאור ברהנו, וורקנש וסליי

מועצת נוער אשדוד מארחת את איתן טזזו

משפחת להמן ברגר טל מארחת את ברק דסטה

היום הירושלמי מרכז גישור ירושלים מארח את ציון גטהון - תושב השכונה

חברי קיבוץ מ.א. יואב מארחים את ראובן מששה

רמ"ח ראש מערך החינוך מארחת את שטו מטקיה

 

יום שישי 22/05/2020

קהילת יהל מארחת את דוד אבטה

בה"ד 1 -צוהרים מארחים את נפתלי אברהם

 

יום ראשון 24/05/2020

בנק מזרחי טפחות מארח את בני גושן

תושבי רמות - מינהל קהילתי מארחים את ברוך גרמאיר

תנועת אשדודים מארחת את יובי תשומה (חברת מועצת גדרה)

מרכז כיוונים אשדוד מארח את שמואל סיסאי

מנהל קהילתי תלפ"ז מארח את 

 

יום שני 25/05/2020

מנהל חינוך קרית יובל מארח את מקונן טקלה

מתנס רמת אליהו מארח את סלומון

גדס"מ 8200 מארח את ראובן מששה

 

יום שלישי 26/05/2020

תכנית מעגלים מארחת את בני גושן

מתנ"ס תל מונד מארח את סליי

 

יום רביעי27/05/2020

פנינה אגינהו

צוות אסף הרופא מארח את יפה ועדנה

 

יום חמישי 04/06/2020

המכון הגיאולוגי מארח את דוד מהרט