יום רביעי 13/05/2020
הכשרת מספרים נס ציונה מארחת את טעימות מבוגרי ההכשרה
יום חמישי 14/05/2020
שבט צופים פסגת זאב מארח את דני אדינו
יום ראשון 17/05/2020
מתנ"ס כפר יונה מארח את ביינה בנימין גטהון
יום שני 18/05/2020
מתנ"ס נתניה מזרח מארח את אנגוואץ טדסה
אגף קשת ר"ג קשרי קהילה מארח את בני גושן
שלמ מחוז מרכז מארחת את דויד מהרט
זהות יהודית חיפה מארחת את מספר מהקהילה
מתנ"ס ליאו בק בנוכחות סגן ראשת העיר מארח את מספרת שלהם- אורית אפרים
מתנ"ס קרית ים מארח את פנטה- מספרת מהמתנ"ס
יום שלישי 19/05/2020
תכנית שיחון של"מ מארחים את נפתלי אברהם בשעה 16:00
תכנית של"מ מחוז צפון מארחים את שמואל עזרא בשעה 17:00
דרך כפר יוזמות חינוך מארחים את רחל טשמה בשעה 17:00
דרך כפר יוזמות חינוך מארחים את אסמרה אלמה בשעה 19:00
קריית עקרון מארחת את אסתר נגוסה השעה 19:00
מתנ"ס נתניה מזרח מארחים את רבקה מנגיסטו בשעה 19:00
מתנ"ס אור יהודה מארח את הרב מברהטו סלומון בשעה 20:00
מתנ"ס כפר יונה מארחים את קנובש טללה תגאייה בשעה 20:30
עדינה סמסונוביץ מארחת את דוד מהרט בשעה 20:30
יום רביעי 20/05/2020
מתנ"ס נתניה מזרח מארחים בפייסבוק לייב את אליאס מהרי בשעה 10:00
תכנית מעורבים בלב העניין מארחים את אהובה אברהם בשעה 17:00
תנועת של"מ מארחת את תמיר טקלה אלעזר בשעה 17:00
מתנ"ס נווה יוסף מארחים את דסה נגוסה בשעה 18:00
תכנית עמיתים מחוז חיפה מארחת את בשעה 18:00
דרך כפר יוזמות חינוך מארחים את אלבל סמואל בשעה 18:30
בני עקיבא שרון שומרון מארחים את יהודה סנבטה בשעה 19:15
סמינר הקיבוצים מארח את ירוס שיגוט בשעה 19:30
מרכז תרבות יהוד מארחים את פקדו גדמה בשעה 20:00
שכונת קטמון ירושלים מארחת את גדעון לבסאיי בשעה 20:00
שכונת מיתרים ירושלים מארחת את אהובה אברהם בשעה 20:30
מחלקת מורשת ישראל ראש העין מארחת את דני לימור בשעה 20:30
קרני שומרון מארחת את אלמה אסמרה
קהילת אם הבנים מארחת את אסתר בלומרט בנדלאיי
מטה נוער מועצת אפרת מארח את וורקנש
מתנס בית שאן והספריה מארחים את יעקב רחמים
בני עקיבא יהוד מארח את ליאור ברהנו
בה"ד 1 אנשי סגל מארחים את שמואל עזרא
יום חמישי 21/05/2020
קהילה מטיילת מארחת את איתן קבדה בשעה 12:00
מרכז צעירים באר שבע מארחים את עדיי סנבטה בשעה 14:00
תכנית של"מ ירושלים מארחת את אלמה אסמרה בשעה 17:00
קהילת חינוך 2020 מארחת את אושרה פרידמן בשעה 20:30
מתנ"ס נתניה מזרח מארח את יעקב מקונן בשעה 19:00
קהילת חינוך 2020 מארחת את אושרה פרידמן בשעה 20:30
מועצת קרני שומרון מארחת מספר מפגשים בשעה 20:30 ליאור ברהנו, וורקנש וסליי
מועצת נוער אשדוד מארחת את איתן טזזו
משפחת להמן ברגר טל מארחת את ברק דסטה
היום הירושלמי מרכז גישור ירושלים מארח את ציון גטהון - תושב השכונה
חברי קיבוץ מ.א. יואב מארחים את ראובן מששה
רמ"ח ראש מערך החינוך מארחת את שטו מטקיה
יום שישי 22/05/2020
בה"ד 1 -צוהרים מארחים את נפתלי אברהם
יום ראשון 24/05/2020
בנק מזרחי טפחות מארח את בני גושן
תושבי רמות - מינהל קהילתי מארחים את ברוך גרמאיר
תנועת אשדודים מארחת את יובי תשומה (חברת מועצת גדרה)
מרכז כיוונים אשדוד מארח את שמואל סיסאי
יום שני 25/05/2020
מנהל חינוך קרית יובל מארח את מקונן טקלה
יום שלישי 26/05/2020
תכנית מעגלים מארחת את בני גושן
יום רביעי27/05/2020
צוות אסף הרופא מארח את יפה ועדנה
יום חמישי 04/06/2020
המכון הגיאולוגי מארח את דוד מהרט